10 rzeczy które od razu zwiększą Twoje szanse z kobietami

To niesamowite jak w kontakcie z swoimi znajomymi jesteśmy na luzie, mamy w nosie czy ktoś nas ocenia, jedyne co nas interesuje to dobra zabawa bez jakiegoś konkretnego wyższego celu. Jednak gdy przychodzi do spotkania z kobietą to czasem staramy się w pewnych kwestiach zbyt mocno. Zapominamy o pewnych podstawowych rzeczach, które podkupują nasz wizerunek. Są to pierdoły by ktoś stwierdził, ale ich przestrzeganie bardzo ułatwi z nimi interakcje.

Zebrałem 10 punktów:

  1. Nigdy nie rozmawiaj z nią proszącym tonem głosu. Pamiętasz jak kiedyś zgubiłeś się w tym obcym mieście i tym piskliwym głosem prosiłeś o drogę? To naturalne, że chcemy być mili i wiemy, że wytrącamy obcą osobą z jej codziennego biegu. Sam jednak wiesz, że to wkurzające, tak jakby żebrak prosił o 5 zł. Rozmawiaj zatem zawsze od samego początku jak z swoimi przyjaciółmi, bo inaczej wpadniesz w szufladkę proszącego o jej akceptację.
  2. Ile razy zastanawiałeś się co powiedzieć, gdy nawet nie skończyła zdania. Oczywiście bo boisz się, że nie masz pomysłu na kontynuacje rozmowy. Najczęściej objawia się to później skakaniem na inny temat co jest nieprzyjemne oraz wygląda jak wywiad dziennikarski. Dlatego jak mówi, po prostu siedź cicho i słuchaj. Nawiązuj później do jej słów i wplątuj nowe wątki jeśli w jakiś sposób są powiązane albo używaj: “gdy to mówisz, to przypomina mi się bla bla”. W ten sposób będzie wyglądało, że rozmowa płynie i będzie przyjemna dla was obojga.
  3. Nie bądź pod wrażeniem wszystkiego co mówi i nie szukaj na siłę nici porozumienia. Dobrze jest być pod wrażeniem jeśli Twój znajomy jest np. prawnikiem.  Naturalnie jest by powiedzieć, że “jest to niezły, wymagający zawód”. Z kobietą rób odwrotnie, drocz się. Mów, że muszą to być straszne nudy, czego raczej nikt by jej nie powiedział. Przygotuj się jednak by swój przedstawić jako coś co lubisz robić z pasją.
  4. Osobiście uważam, że najlepszym sposobem na poznanie i wyrażenie zainteresowania jest powiedzenie tego wprost. Jeśli napotkaną kobietę uraczysz komplementem z uśmiechem, że coś się Tobie w niej podoba to ona będzie szczęśliwa, bo wreszcie to nie jest kolejny zagubiony turysta pod przykrywką.
  5. Postaw się w jej sytuacji, nic o Tobie nie wie, dlatego pierwsze wrażenie jest kluczowe. Ona poświęciła rano czas by zrobić się na bóstwo. To nie znaczy, że ty też masz spędzać godzinę w łazience. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na detale. Na przykład takie jak: brudne paznokcie, krzaki w nosie czy w uszach itp.
  6. Skoro o wyglądzie zewnętrznym mowa to ubiór jest kluczowy. Czasem trudno jest znaleźć swój styl, który pasuje do danej sylwetki, twarzy itd. Jest na to jednak prosty sposób. Poszukaj kilku aktorów, którzy Ciebie przypominają i wzoruj się na nich. Ubrania to szeroki temat, ale lepiej kupić coś droższego niż wiele średnich ciuchów. Na szczęście nie musisz mieć całej szafy na każdą okazję jak kobieta, raczej kilka dobrych koszuli oraz porządne buty.
  7. To normalne, że każdy się denerwuje, to z czasem znika, ale przy nowej sytuacji znowu to może się pojawić. Trzeba być jednak świadomym jak nasze ciało reaguje na tą nadmierną energię. Zwróć uwagę czy np nie wykonujesz dziwnych ruchów rękoma, bądź nogami (jak w jakimś dziwnym tańcu). To nie znaczy byś był jak posąg. Luźne, powolne zachowanie wraz z gestykulacją sprawią, że będzie się czuła spokojniej.
  8. Ile razy chciałeś coś wytłumaczyć koledze i pędziłeś z kolejnymi informacjami, żeby wreszcie zrozumiał. Kiedy widziałeś, że tracisz jego uwagę, wręcz przyśpieszałeś jeszcze bardziej. Mówienie zbyt szybko to najczęstszy błąd i każdy to miał. Zwykle im bardziej jesteś “logiczny” tym częściej objawia się ten problem. U kobiety jednak sprawia to wrażenie , że starasz się zbyt mocno albo, że się denerwujesz. Co więcej wymawiane słowa, tonacja, niosą za sobą emocje,  a po nich jest w stanie poznać jaki masz charakter. Dlatego mów wolno i staraj się opowiadać z pasją o rzeczach, które lubisz. Uśmiechaj się!
  9. Pamiętaj, że strach będzie zawsze niezależnie co będziesz robił. Jedynym sposobem na poradzenie sobie z nim jest wykonanie danej czynności mimo jego istnienia. Dzięki temu następnym razem będzie słabszy.
  10. Nie przywiązuj wagi do tego by “wziąć” coś od kobiety np numer czy by poszła na szybką randkę itd. Tworzy to mimowolnie jakąś agendę, cel do którego będziesz dążył co z pewnością wyczuje. To dobrze, że się Tobie podoba, ale wszystko przyjdzie naturalnie jeśli skupisz się na fajnej rozmowie, umilisz jej dzień. Zauważysz, że bez “celu”, nie ma również jakiegoś bólu, że coś się nie udało. Dodatkowo, gdy miło wam się rozmawia normalne jest zaproszenie na wspólne wyjście. Niezależność od efektów rozmowy sprawia, że jest większe prawdopodobieństwo, że odpowie później na zaproszenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *