Czego pragną kobiety? Czyli zasada 3P

Najtęższe głowy się nad tym zastanawiały, niektórzy zbili majątek sprzedając książki z pustymi kartkami. Aż tu nagle, całkiem niespodziewanie jedna z moich tinderowych koleżanek – Moni, podzieliła się swoimi mądrościami. Mam nadzieję, że trochę niektórym rozjaśni ten problem.

Czego pragną kobiety? - mentago

Czego pragną kobiety? - mentago

mentago_tinder_3

Nic dodać, nic ująć, czarno na szarym. Co ciekawe często powtarzają się te charakterystyki w rozmowach z kobietami: dominujący, pewny siebie facet, który wie czego chce. Nie chodzi oto bybyć facetem wg wymagań kobiet, absolutnie nie. Proszę to traktować jako szczerą wypowiedź, która rzadko będzie powiedziana na głos. Tinder dlatego jest dość ciekawym medium do wielu interesujących rozmów. Zaznaczam, że to inteligentna, obrotna i ciężko pracująca dziewczyna, żeby ktoś nie pomyślał o niej jako o kurze domowej ze względu na wspominane przez nią samą: sprzątanie, gotowanie etc. Nie, kobiety nie mają nic przeciwko takim zajęciom jeśli facet to Pan w domu… Jasne, że punktów widzenia jest wiele. Szczególnie w czasach lansowanego nowego modelu niezależnej singielki z corpo udzielającej się po pracy w NGO, a wieczorem uczącej się gry na skrzypcach, której facet nie jest potrzebny. Włóżcie te historie między bajki.

Warto byłoby również trochę odwrócić i zadać samemu sobie pytanie: “Czego ja pragnę od kobiety?”.

4 myśli nt. „Czego pragną kobiety? Czyli zasada 3P

  1. Magda

    O nie nie. Mimo że jestem odrobinkę młodsza od Moni jednak jest jeszcze jeden ważny czynnik. Mianowicie poczucie humoru. Nie mówię o opowiadaniu kawałów, ale o zwykłym żartowaniu z sytuacji czy nawet o złośliwo – zadziornym komentarzu. Nawet nie wiecie co takie droczenie się z kobietą potrafi zrobić. Facet musi umieć wywołać u nas śmiech ale sprawić by pojawiła się klasyczna myśl w głowie “tak? To ja ci jeszcze pokażę!”. Wszystko oczywiście z uśmiechem na twarzy.
    Z resztą wpisu całkowicie się zgadzam z Monisią

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *