Jak NIE podrywać na tinderze

Duża część zachowań facetów, która nie przynosi efektów wynika z błędnego założenia, że wszystkie kobiety traktują tą apkę do przygodnego seksu. Oczywiście, że kobiety lubią seks, ale jakoś nie trafia do nich, że nie byle z kim. Tym bardziej, gdy rozmówca wykazuje syndrom Nice Guy. Czyli wysyła setki takich samych wiadomości od których na kilometr widać, że dawno nie miał kobiety, czyli wykazuje postawę miłego i proszącego. Albo jego przeciwieństwo  tzn świnia w rui i związane z tym głupie teksty. Pamiętaj również, że większość kobiet zawsze będzie szukać związku, no chyba, że Twoje zachowanie wobec niej, podejście i szczerze wyrażone zamiary sprawią, że potraktuje tą znajomość inaczej.

Dzięki uprzejmości kilku znajomych koleżanek (i tak one tez potrafią zrobić screenschota) przedstawię tutaj  pare przykładów, czego nie pisać oraz nie robić.

Nie pisz za dużo wiadomości

tinderba

Bartosz jest miłym gościem, dużo pisze i lubi wszystkie momenty. Co gorsza nie umie poczekać na odpowiedź tylko cały dzień wysyła kolejne wiadomości. Kasia widać siedzi w jego głowie jakby nie miał własnego ciekawego życia. Stara się za bardzo i im więcej robi tym gorzej dla niego. Tu już nie chodzi o same teksty domagania się kontaktu, ale jego zachowanie. Jeden dymek tekstu na otwarcie, kolejny za dzień lub dwa jeśli nie ma odpowiedzi to max. Szanujmy się Panowie.

Nie licz, że po kilku zdaniach rozłoży przed Tobą nogi

tinder czego nie robic

Erotyczne rysy twarzy. Faktycznie ma egzotyczną urodę i przez to piszą po eng, ale jak to wogóle brzmi.

tinder tani podryw

Nie ma to jak szczera zaczepka. Kolejni go przebili, pewnie bracia.

głupi podryw tinder

glupi podryw 2

Gotowcami wieje na kilometr

tinder gotowy tekst ktory pewnie gosc wysyla wszystkim dziewczynom

Nawet oryginalny tekst, szkoda tylko, że taki obszerny. Niestety z daleka wygląda jak bybył wklejany do każdego chatu. Ogólny i oparty na tanich komplementach. Jasne, że za pierwszym razem zadziała na dziewczynę, ale jak dostanie podobny od innego to jest kompletnie spalony.

Podsumowanie

Im dłużej siedzi się na takich czatach tym łatwiej jest wyłapać u kobiety elementy, dzięki którym można rozpocząć rozmowę na tinderze. Im mniej wygląda to szablonowo tym są lepsze efekty. Nie ma nic złego by wpleść jakiś erotyczny podtekst by zbadać grunt, ale tanie zagrywki jak powyższe prędzej rozbawią niż zainteresują.

Jedna myśl nt. „Jak NIE podrywać na tinderze

  1. Tomasz

    Witam nowy stały czytelnik. Czytam po kolei wszystko, sporo cennych doświadczeń, uwag czy ogólnie wiedzy o tych sprawach można nabrać jak to w praktyce wygląda, niejako układając sobie w głowie.
    Świnia w rui mnie rozwaliła… 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *