Jak poderwać dziewczynę przez internet?

Nie ważne czy to apka, sympatia, badoo czy inna strona. Trzeba zdać sobie sprawę, że kobiety chcą być poderwane. Niestety zazwyczaj za bardzo komplikujemy cały proces, szukamy perfekcyjnych sposobów, które nie istnieją. Lepiej bawić się wspólnie nie zobowiązującą rozmową przez co tworzy się naturalna nić porozumienia bez pewnego celu, który na siłę chcemy osiągnąć. Samo spotkanie jest wtedy czymś prostym do zrealizowania, gdyż nie ma tonu poważnego wywiadu  dziennikarskiego będącego syndromem miłego faceta od którego kobiety tak bardzo uciekają.

Przykładowo, dziewczyna z tatuażem na jednym z zdjęciu ma nienaturalnie dużą torebkę.

ruda1ruda2ruda3  ruda4 ruda5

Jedyne co potrzebne to sztuka rozmawiania z kobietą o niczym. Dla logicznego faceta nie jest to proste, ale przychodzi z praktyką. Dobrze jest sobie wyobrazić sytuację, że droczy się z młodszą siostrą. Szczególnie pomaga, gdy zaczyna nas sprawdzać dziwnym zachowaniem, które normalnie powinniśmy zignorować. Takie luźne podejście jest dalekie od spiętego napalonego gościa. Nie bójmy się również dystansu wobec samego siebie, to nie egzamin z życia, zresztą nie ma nic gorszego niż ktoś kto uważa, że musi stąpać jak po cienkim lodzie.

Przy okazji jeśli ktokolwiek zastanawiał się jak wygląda desperacja to wystarczy spojrzeć na poniższy moment od Ani odnośnie piszącego do niej gościa. Takich osób kobiety unikają jak tylko się da. Nie tyle chodzi o samą intencję, ale wulgarność oraz uważanie kogoś za pustą idiotkę.

 dtind

2 myśli nt. „Jak poderwać dziewczynę przez internet?

 1. Ola

  Ehh aż dziwię się, że tak mało tu komentarzy. Pierwsza część bardzo prawdziwa, o ile lepiej gadać o niczym niż zacząć rozmowę od “hej” tudzież “jak się masz?”.

  Odpowiedz
 2. Luanne.

  zgadzam się z przedmówczynią, najgorsze, co może być to “hej :)” albo “co tam? :)” i ten uśmieszek, to jakiś koszmar.
  kreatywny początek rozmowy, to ułatwia tak wiele. <3 / jeste-studente

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *