Jak rozmawiać z kobietą o pierdołach i prowadzić interakcję?

Istotą sukcesu jest zrozumienie, że droga do niego będzie kręta i wyboista. Czasami jednak chcemy go przyśpieszyć i mamy w głowie te cele, kamienie milowe, które wpływają na nasze zachowanie. Dziwimy się później, że stoimy w miejscu bez większych efektów szukając nie potrzebnie przyczyn z drugiej strony. To może być chęć spotkania, zdobycia numeru etc. Dobrze jest wiedzieć czego się chce, ale zapominamy, że sama droga osiągnięcia czegoś powinna być zabawą. Wtedy niektóre rzeczy przychodzą samoistnie, naturalnie, ale niestety rzadko tego doświadczamy bo jesteśmy niecierpliwi.

Kiedy zauważyłem, że zacząłem mieć coraz słabsze postępy, wkurzony bardziej parłem na rezultaty. Niestety w ten sposób cofałem się tylko coraz bardziej, aż zatrzymałem się na chwilę by zastanowić się co robię źle. Ten schemat powtórzy się wielokrotnie niezależnie czy to zabawa w sieci czy w realu. Dziś jednak opowiem o jednej z najważniejszych umiejętności.

Naucz się rozmawiać o pierdołach

Brzmi jak oczywistość, ale dla mnie to była pewna katorga. Jako ultra logiczny facet z IT, lubię fakty, liczby, szybki obieg informacji, związki przyczynowo-skutkowe itp. Każda interakcja z kobietą rozpoczynała się od pytania w głowie: o czym to ja będę z nią rozmawiał? Czytając retrospekcję wiesz pewnie, że zaczynałem z gorszego poziomu niż większość facetów, którzy czytają tą stronę. W zasadzie gadania o pierdołach musiałem się nauczyć. Na początku jedynymi moimi tematami w ciągłym obiegu na spotkaniach były: praca, studia, wakacje, rodzina itd. To też są bzdety, ktoś powie, jednakże ważne jest również jak coś mówimy i ile jest w tym dobrej energii.

Zapomnij o oczekiwanych rezultatach

Skup się natomiast na samej interakcji, bądź jak słońce, które zacznie przyciągać osobowością oraz pozytywną energią. Przeciwieństwem osób, które wysysają energię od innych. Zauważysz, że kiedy zaczniesz czerpać przyjemność z rozmowy o niczym z dziewczyną, bez jakiejś agendy oraz oczekiwań, to nagle pojawi się dużo swobody i luzu. Zniknie wkurzanie się, że coś nie wychodzi, że nie dostałeś tego numeru, gdyż dobrze spędziłeś czas i poćwiczyłeś gadkę. Co więcej przestaniesz się przejmować, że zaryzykowałeś rzucenie jakiegoś nietypowego tematu, który nie chwycił. Ta beztroska to ważne długoterminowe podejście, które uchroni Ciebie przed wieloma nerwowymi sytuacjami.

Nie bój się powiedzieć czegoś głupiego

Naprawdę to działa jak złoto. Gdy jesteś na luzie, a rozmowa się ładnie toczy i walniesz jakimś tematem z czapy sam się z siebie śmiejąc zauważysz czasem, że kobieta podąży za Tobą. Dokładnie, będzie śmiała się z tych głupot zastanawiając się czy ją sprawdzasz czy nie. Co więcej nie bój się z nią droczyć czy być sceptycznym. To atrakcyjne, gdy facet pokazuje, że mu aż tak nie zależy. W zasadzie to również bezpieczne dla niej, bo wygląda naturalnie, nie nachalnie, w zasadzie czuje się trochę odpychana co buduje chęć przypodobania się.

Naucz się śmiać z siebie i z całego tego poznawania się oraz randkowania

Nie ma nic gorszego jak traktowanie poszukiwania dziewczyny jak walka na śmierć i życie, czy bój o przetrwanie gatunku. Wrzuć luz, prawda jest taka, że im paradoksalnie bardziej zależy. Jasne mogą mieć bródkę w górze i wierzyć w cytaty Marlin Monroe: “jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy bla bla coś tam”, prawda jest jednak taka, że ty z wiekiem stajesz się atrakcyjniejszy.

Bierz odpowiedzialność za interakcje

Gdy zacznie opowiadać jak to jej piesek umarł nie wpadaj w tryb troskliwego misia tylko zmień temat na pozytywniejszy. Ma kiepską pracę? Mów, że jednego dnia jest ciężko, ale w końcu pojawia się światełko w tunelu i życie zmienia się o 180 stopni na lepsze, następnie zmiana tematu. Zbyt łatwo ludzie lubią się wymieniać negatywnymi doświadczeniami. Nie chodzi oto, by robić za pocieszyciela, czy zawsze uśmiechniętego klauna. Po prostu szanuj swój czas i zdrowie, nie pozwalaj by ktoś narzucał Tobie swój negatywny stan emocjonalny.

Sam zmieniaj ton rozmowy

Na początku po twojej stronie będzie pałeczka by nadać ton konwersacji oraz jej kierunek. Jak to słońce wtłaczając pozytywną energię w rozmowę, aż wreszcie chwyci haczyk. Gdy się już uda to w pewnym momencie możesz spoważnieć i zniszczyć tą przyjemną sytuację. Tak jak faceci bojący się, że coś zrobili nie tak, gdy ona ma humorki. Teraz ty będziesz widzem podczas zabrania jej swojej uwagi oraz pozytywnej aury. Okaże się, że będzie chciała więcej tych przyjemnych wibracji i zacznie jej tego brakować. Może zacznie zadawać więcej pytań, a nawet zwracać Twoją uwagę na siebie np dotykiem, zachowaniem etc. Dawanie marchewki czy pałeczki to określenie czy się przede wszystkim sam szanujesz. Na świecie pełno facetów, którzy gotowi są oddać naprawdę wiele dla kobiety, bez jej wysiłku i później się dziwią, że ich nie szanują.

2 + 2 > 4

Nie ma nic lepszego z interakcji niż osoby, które myślą, że fajnie spędziły czas i dobrze zapamiętają ten moment.  Oczywiście, że nie zawsze się to uda i trudno to czasem osiągnąć, ale to powoduje wyróżnienie ponad tą szarą masę oraz niesamowicie przyciąga. Idealna jest sytuacja, gdzie każdy dodaje jak do ogniska trochę drewna i poziom energii rośnie. Zwykle Ty będziesz przez większość czasu to robił i czasem zaskoczy bądź nie. Zdarzają się na szczęście te sytuacje, że na długo zapamiętasz wytworzoną energię. Działa to długoterminowo i kumuluje się. Z czasem zobaczysz, że masz więcej luzu i wszystko jakoś wychodzi łatwiej. Nie myśl, że przyjdzie to łatwo, o nie, jak pisałem wcześniej początkowo to będzie jazda, ale później po zahartowaniu po prostu będziesz szedł do przodu.

To wszystko przypomina mi rozmowę na apce do łapania pokemonów z Natalią, gdzie była czysta beztroska i fun, bez agendy oraz celu. Zaznaczam, że to pewna rzadsza sytuacja bo początkowo dziewczyny nie mają zwykle tyle pozytywnej energii. Natalia była fanką Monty  Pythona, stąd powoli postępujący absurd, zamiana ról, śmianie się z siebie nawzajem oraz żarty z randkowania oraz związków. Była z tego niezła zabawa i to przyciąga. Poza tym wiem, że rozmowa ma ton oddania “pola”, ale czasem warto wrzucić na luz i się nie przejmować bo niektóre o dziwo kobiety lubią przewodzić. Moja rada, jeśli jest atrakcyjna to zanim walnie Ciebie Twoje ego, wstrzymaj się i daj jej działać. Niech się produkuje, a ty odpoczywasz. Kiedyś opiszę randkę z jedną z takich kobiet i warto to przetrwać dla owoców na koniec. To było ciekawe, nie naturalne, takie dziwne i nie powiedziałbym, że normalne, ale gdy się na coś pozwoli to łatwiej później przejąć inicjatywę. Wracając do tematu: beztroskiego funu, zaznaczam, że rzadko się to udaje i wstawiam dla potomnych oraz siebie bo będę to czytał na emeryturze. Obrazków jest z 20 więc warto odświeżyć stronę by mieć pewność że wszystkie się doczytały.

 

1

natalia 2

natalia 3

Natalia 4

Natalia 5

Natalia 6

Natalia 7

Natalia 8

Natalia 9

Natalia 10

Natalia 11

Natalia 12

Natalia 13

Natalia 14

Natalia 15

Natalia 16

Natalia 17

Natalia 18

Powoli kończę już tematykę tindera, pojawiały się posty jeden za drugim, ale wiem, że jest to temat na czasie. Postanowiłem dlatego wyczerpać temat. Osobiście apka ta pozwoliła mi na poćwiczenie kilku skilli oraz spotkanie się z kobietami co już wcześniej opisałem. Mam nadzieję, że dla Ciebie będzie również owocna.

Jedna myśl nt. „Jak rozmawiać z kobietą o pierdołach i prowadzić interakcję?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *