JAK ZAGADAĆ NA TINDERZE?

Są lepsze sposoby na poznanie kobiet niż internet. Mimo wszystko popularność tej aplikacji sprawiła, że sam kiedyś się zarejestrowałem i przyznam, że sporo pomogła mi w ćwiczeniu umiejętności rozmowy z kobietami, już nie mówiąc o samych spotkaniach. Jest to dość ciekawa aplikacja i widać, że ilość zarejestrowanych kont ciągle rośnie. Pozostaje tylko kwestia odpowiedniego zagadania oraz poprowadzenia konwersacji.

Ćwicz zindywidualizowane rozpoczęcie rozmowy

Nic tak nie zwróci uwagi lepiej niż tekst o niej samej, nie ważne czy zauważyłeś coś na zdjęciu, bądź w opisie. Niech nawet będzie to błąd ortograficzny. Większość facetów tego nie robi, więc łatwo się wyróżnisz.

Przykład 1:

Tinder - jak zacząć rozmowę. Przykład 1

Nic specjalnego, zdanie “może” trochę butne, ale zachęca do reakcji.

Przykład 2

Joanna miała zdjęcie w wysokich szpilkach na kostce brukowej. Obok niej podskakiwał na komendę pies. Jeśli chcemy już coś pochwalić to lepiej napisać to w zmiękczony sposób, gdyż w Internecie komplementy prawi każdy. Pisanie Wow, super, niesamowita, wyjątkowa itd to objaw Mr. Nice Guy. Poniżej możesz zobaczyć bardziej docenienie czegoś oraz lekkie przekomarzanie. Przyjmując trochę rolę sceptyka, kieruję rozmowę na inny tor niż typowe: jak weekend?, czym się zajmujesz? itp i to jest interesujące dla dziewczyn.

Tinder - jak zacząć rozmowę na chacie. Przykład 2

Tinder - jak zacząć rozmowę na chacie. Przykład 2 b

Moje obserwacje wynikają z tego, że spędziłem sporo czasu na tinderowych chatach. Początkowo oczywiście to były porażki, ale jeśli czytałeś retrospekcje to wiesz już, że są to tylko lekcje do wyciągnięcia wniosków. Bardzo ważna jest naturalność niż opieranie się na jakiś tekstach.  Przyda się to szczególnie później, na randce. Co więcej dla takich osób jak ja, bardzo logicznych, które mogą mieć trudność rozmów o codziennych pierdołach, jest to świetne ćwiczenie by dodać emocji do słów na które kobiety są niezwykle łase.

Inne przykłady:

ruda1

Z wpisu: Jak poderwać dziewczynę przez internet.

k1

Z arta: Pitu pitu z kasią.

r3

Inne przykłady:

img_anna_26

 

Pamiętaj, że dziewczyny na tinderze często:

  • traktują tą apkę jako rozrywkę dla zabicia czasu
  • nabijają sobie fanów na instagramie
  • mają zasadę, że i tak się nie spotkają nie ważne jak fajna będzie rozmowa
  • ciągle coś dzieje się w ich życiu i tylko z doskoku tam zaglądają
  • maja 500 par i co chwila ktoś coś pisze

Nigdy nie traktowałem tej apki do końca poważnie i Tobie również radze podejść na luzie, a okaże się, że będziesz miał więcej sukcesów niż sądzisz. Powyższe elementy mają za zadanie uświadomienie, że jest wiele elementów na które nie ma się wpływu, dlatego nie ma sensu szukania jakiś naprawdę super tekstów na podryw na etc.

Jak rozpocząć rozmowę, dla leniwych lub gdy nie ma o co się oprzeć:

“Cześć imię-dziewczyny“.Serio, tak rozpoczynam rozmowę jak są same sweetFocie albo słaby opis.  Ważne jest to szczególnie na początku, gdy jako introwertyk/informatyk/logiczna osoba można coś przekombinować i skończy się na tekście Pana Nice Guy. Druga sprawa, te wszystkie długie gotowce w necie lepiej traktować jako jakąś wskazówkę, a nie działać na zasadzie kopiuj wklej, bo takich to dostają dziesiątki. Lepiej podejść do tematu długoterminowo i ćwiczyć spontaniczność oraz zdolność obserwacji aby polepszyć swoje umiejętności. Pamiętaj, że czasem kobiety same zagadują jak widać w: jak podrywają dziewczyny na tinderze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *