Kiedy zazdrość zamienia się w psychozę. Przypadek Whitney.

Wzajemne zaufanie w związku to cenna rzecz. Nikt, zarówno kobieta czy mężczyzna nie chce aby druga połówka chodziła na boki, gdyż niszczy to każdą relację. Wszyscy wiemy również jak działa zazdrość, czasem pozytywnie, gdy staramy się bardziej, niejako ponownie zdobywamy siebie. Niestety często objawia się też pewną chorobliwą manią, potrzebą kontroli. Ważne jest abyśmy zrozumieli, że skrajne przypadki występują po obu stronach, żeby nikt nie myślał, że to będzie tekst w stylu, że wszystkie kobiety są złe. Tym bardziej że zapanowała na taką narrację moda. Serio jak coś nie pasuje, trzeba się żegnać oraz iść dalej.

Pewien gość w UK postanowił wyjechać w podróż na Hiszpańską wyspę Megaluf, ale wyłącznie z własnymi przyjaciółmi. Nie spodobało się to zapewne jego dziewczynie Whitney, która stworzyła mu listę 10 bezwzględnych zasad na czas podróży. Jasne, że każdy facet by się denerwował gdyby podobny pomysł na wyjazd z koleżankami miała jego luba. Jednak to co napisała Whitney podniosło poprzeczkę ponad akceptowalne standardy.

lista10zasad

Luźne tłumaczenie:

 • Upewnij się, że Twój telefon jest zawsze naładowany. Dzwoń do mnie przynajmniej raz dziennie
 • Żadnych dziewczyn! Nie patrz na nie, Nie rozmawiaj z nimi, Nie dotykaj ich!!!!!! ( zdradź, a zniszczę wszystko co Celtyckie(?), również zamienię Twoje życie w piekło na ziemi, Kim też się dowie  )
 • Masz nie obserwować dziewczyn na social media…
 • Żadnych tatuaży, zostaniesz sprawdzony po powrocie.
 • Nie mieszaj drinków !!  “Narkotyki są dla frajerów”

lista10zasad2

 • Żadnych gierek z piciem będąc na imprezie na statku z płciąprzeciwną.
 • Trzymaj się zawsze swojego łóżka
 • Nie kupuj drinków dziewczynom, te pieniądze możesz wydać na mnie (specjalnie namalowane serduszko…)
 • Wyślij sms-a Kim każdego dnia, bo będzie się martwić.
 • Każdej dziewczynie mów o mnie. Jeśli jakaś zacznie flirtować, ODEJDŹ.
 • ŻADNYCH ZDJĘĆ Z LOSOWYMI LASKAMI
 • Udanego lotu, uważaj na siebie.

10zasadOstZdj

Trzeba przyznać, że  Whitny się napracowała z tymi kolorkami, palmą oraz naklejkami. Warto potraktować tą historię z przymrużeniem oka, ponieważ to relacja jednej strony, chłopaka na Twitterze bez dodatkowych informacji. Może dziewczyna jest tylko przewrażliwiona, ale z drugiej strony mogą być skłonności do totalnej kontroli wykraczające poza grzebaniem w telefonie… Kto wie, gość może mieć historie z różnymi wyskokami. W każdym razie jeśli takie rzeczy się dzieją i nie ma zaufania to lepiej przemyśleć czy ma taka relacja sens. Tym bardziej, gdy pojawiają się groźby ewentualnego piekła na ziemi oraz zdanie, że kasę ma wydawać na Whitney, wraz z serduszkiem!…

Źródło: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3729085/She-s-taken-psychoness-new-level-Man-shares-list-10-RULES-girlfriend-gave-boys-trip-Magaluf-including-banning-talking-girls.html

Jedna myśl nt. „Kiedy zazdrość zamienia się w psychozę. Przypadek Whitney.

 1. llip

  Dziewczyna ma swietne poczucie humoru. Mysle, ze gdyby rzeczywiscie byla taka zazdrosnica to raczej zrobilaby mu w domu awanture, ze jedzie bez niej i musialby wybrac, albo ona albo wyjazd z kolegami, a nie bawilaby sie w malowanki.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *