Rozmowa z Martyną

Czasem warto spróbować czegoś innego, bardziej bezpośredniego, bez obwijania w bawełnę, ale w subtelny sposób próbując wyczuć drugą stronę. Czy rozumie intencję oraz posiada wyobraźnię?. Działa to na szczególny typ kobiet. Niestety przyznam, że nie jest łatwo poprowadzić taką rozmowę i nie oszukujmy się o wiele lepiej działa, gdy się już ją pozna. Wtedy każde słowo ma inną moc oraz potrafi być bardzo sugestywne, a jeśli spotkanie było fajne, wręcz nieźle może nakręcić kobietę.

 1. m1
 2. m2
 3. m3
 4. m4
 5. m5
 6. m6
 7. m7
 8. m8
 9. m9
 10. m10
 11. m11

 

Słuszna uwaga Martyny, że fajnie się to czyta, jednakże trudno dać temu wiarę. Nie oszukujmy się, że to tylko słowa. Z drugiej jednak strony wzbudza ciekawość i świadczy o potencjalnej ciekawej osobowości, co wybija się na tle jednowymiarowej konkurencji. Zaznaczam, ze sam byłem szarą masą, ale jak widać każdy może odrobić swoje lekcje.

Na koniec nie tyle zachęcam do poćwiczenia takiego sextingu, ale przede wszystkim rozwinięcia samej wyobraźni. Dosłownie wczucia się w rolę, gdyż bardzo łatwo wpaść w pewne schematy. Chyba najgorsze co można zrobić to wykorzystywać jakieś gotowe teksty i recytować jak wiersz w podstawówce. Lepiej dać sobie z tym spokój na rzecz doskonalenia pewnej elastyczności w posługiwaniu się językiem, którą ona z pewnością doceni.

2 myśli nt. „Rozmowa z Martyną

 1. Szambelan

  No własnie, ale jak odrobić te lekcje? Jak cwiczyc, jak sie poslugiwac tym jezykiem aby tworzyc napiecie, emocje i wyobraznie ?

  Odpowiedz
 2. Kuba Autor wpisu

  Z pewnością można próbować na samym tinderze tylko z odpowiednim wprowadzeniem aby dziewczyny nie wrzucać od razu do gorącej wody np. Patrząc na Ciebie działasz tak silnie na zmysły że nie mogę się powstrzymać przed pewnymi myślami itd
  Podstawą jest świadomość że nie każda ma ochotę jak i nastrój w danej chwili na takie rozmowy tym bardziej z nieznajomym. O wiele lepiej działa to, gdy się już poznacie i macie do siebie pewną miętę. Wtedy jest zaczątek tej wspólnej bańki, pewnego połączenia gdzie będzie jej łatwiej na takie rozmowy. Najlepiej dosłownie rozbierać ją w myślach i wyobrażać sobie co by się jej zrobiło. Na początku moze to się wydawać nudne bo chcemy od razu akcji. Z czasem jednak gdy jej reakcje, zachowanie, odpowiedzi otworzą ją seksualną naturę, którą musi ukrywać ( bo co ludzie powiedzą, mimo że tylko sobie tak piszecie), zobaczysz jaką będziesz miał satysfakcję. Nie tylko że będziesz siedział jej w głowie i będzie myślała o Tobie w ten intymny sposób, ale że przyzna się że na samą myśl czy gdy jej mówisz to robi się jej mokro. Tak dokładnie, wtedy rozumie się jak tak drobne elementy które wcześniej wydawały sie nudne są fajne i satysfakcjonują każdego z nas jako mężczyznę. Nie oszukujmy się, to niesamowita sprawa gdy kobieta czuje do nas pociąg jak i my do niej. Sugestywne nakierowane na nią teksty z podtekstami, gdy najmniej się tego spodziewa nie tylko docenia jej inteligencję ale pokazuje że ma odczynienia z kimś nie banalnym, którego nie jest w stanie rozgryźć i ciągle ją zaskakuje.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *