Wzrost w opisie kobiet na tinderze

Ponoć kobiet nie interesują cyferki, ale czasem na tinderze pojawia się informacja o wzroście. Niektóre nawet piszą, że jeśli nie masz np 1.90 to lepiej nie tracić na nią czasu. Pomijam już, że każda aplikacja czy portal randkowy z czasem staje się zabawką do kolekcjonowania pokemonów i trzeba podejść do nich na pełnym luzie. Co więcej pewne wyobrażenia o jakimś ideale są czasem śmieszne. Każdy chyba popełnił kiedyś ten błąd, a prawda jest taka, że każda osoba jest inna jak i jej charakter, a samych ideałów po prostu nie ma.

Pamiętajmy również, że skoro dla nas wizualna część kobiety jest ważna to nie miejmy im za złe, że też mają jakieś wymogi. To ma tylko znaczenie jeśli w to uwierzymy. Osobiście znałem pewną parę, gdzie kobieta była o wiele wyższa od faceta, ale on spokojnie nadrabiał charakterem. Był z niego taki Joe Pesci, na którym nawet trochę się wzorował i naprawdę dawał radę. Ja oczywiście rozumiem kobiety, że to fajnie mieć sekwoje i szczerze nie mam z tym problemu. Przeciwnie sporo jest kobiet powyżej 180 i one naprawdę mają ciężko, bo wielu mężczyzn ich się po prostu boi, a niesłusznie. Nie przywiązujmy zatem do tego wszystkiego jakiejś większej wagi. Co najwyżej starajmy się to obrócić w żart w rozmowie jak np z jedną uroczą dziewczyną, która miała w opisie min 1.90m:

tinder co zrobic jak nie masz dwoch metrow

Od razu mówię, że jestem w średniej i spokojnie wystarczy.

2 myśli nt. „Wzrost w opisie kobiet na tinderze

  1. Ola

    hahahah nie mogę co jeden wpis to aż nie mogę ze śmiechu. Powiem szczerze, że mnie nieco dziwi właśnie w opisie u kolesi wypisywanie wzrostu, czy to ma w jakikolwiek sposób zachęcić do polubienia.
    Niezbadane są wyroki boskie 😛

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *